Current Weather Sīkh-e Nevergān
Current weather for the city of Sīkh-e Nevergān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
37°C
feels like 41°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 8 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 30°C |
