Current Weather Şiclod-Coastă
Current weather for the city of Şiclod-Coastă. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
