Current Weather Shūreh-ye Bālā
Current weather for the city of Shūreh-ye Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
