Current Weather Shīneh-ye Soflá
Current weather for the city of Shīneh-ye Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 11°C |
