- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Lerik
- Shinabant
Current Weather Shinabant
Current weather for the city of Shinabant. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 5°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -11°C |
| Average: | 7°C |
