Current Weather Shamīl-e Bālā
Current weather for the city of Shamīl-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 32°C |
