Current Weather Shahrak-e Sūr
Current weather for the city of Shahrak-e Sūr. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 7°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 7°C |
