Current Weather Shahrak-e Bahārestān
Current weather for the city of Shahrak-e Bahārestān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
