Current Weather Shahrak-e Artesh
Current weather for the city of Shahrak-e Artesh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
