Current Weather Shahrak-e ‘Abbāsābād
Current weather for the city of Shahrak-e ‘Abbāsābād. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 10 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 28°C |
