- Weather
- United States of America
- Indiana
- Seymour
Current Weather Seymour
Current weather for the city of Seymour. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (12:00)
23°C
feels like 24°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 12°C |
