Current Weather Severo-Vostok
Current weather for the city of Severo-Vostok. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -10°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 24 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 3°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | -3°C |
