Current Weather Setakamachi-takayanagi
Current weather for the city of Setakamachi-takayanagi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
