- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Seryu-dong
Current Weather Seryu-dong
Current weather for the city of Seryu-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
