Current Weather Serbo-Slobidka
Current weather for the city of Serbo-Slobidka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 14°C |
