- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Seppo-ri
Current Weather Seppo-ri
Current weather for the city of Seppo-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
