Current Weather Semëno-Sarskoye
Current weather for the city of Semëno-Sarskoye. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 10°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
