Current Weather Seignes
Current weather for the city of Seignes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 26. 5. (00:00)
31°C
feels like 33°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
