- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Se-gol
Current Weather Se-gol
Current weather for the city of Se-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 18°C |
