- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Se-dong
Current Weather Se-dong
Current weather for the city of Se-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
