- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Schönenberg-Kübelberg
Current Weather Schönenberg-Kübelberg
Current weather for the city of Schönenberg-Kübelberg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
