- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Sart-Dames-Avelines
Current Weather Sart-Dames-Avelines
Current weather for the city of Sart-Dames-Avelines. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
