Current Weather Sarāb-e Robāţ
Current weather for the city of Sarāb-e Robāţ. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 11°C |
