- Weather
- Brazil
- Estado de Bahia
- Santo Inácio
Current Weather Santo Inácio
Current weather for the city of Santo Inácio. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 26°C |
