- Weather
- Italy
- The Marches
- Sant'Elpidio a Mare
Current Weather Sant'Elpidio a Mare
Current weather for the city of Sant'Elpidio a Mare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 13°C |
