Current Weather San-Nicolao
Current weather for the city of San-Nicolao. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 37 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 16°C |
