- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Sangsil-li
Current Weather Sangsil-li
Current weather for the city of Sangsil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
