- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Sangsil-li
Current Weather Sangsil-li
Current weather for the city of Sangsil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
