- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Sandu-ri
Current Weather Sandu-ri
Current weather for the city of Sandu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
