Current Weather San Giovanni la Punta
Current weather for the city of San Giovanni la Punta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 29. 5. (06:00) to 29. 5. (20:00)
Thunderstorms
Valid from 29. 5. (06:00) to 29. 5. (20:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 20°C |
