- Weather
- Argentine Republic
- Santa Fe
- San Carlos Centro
Current Weather San Carlos Centro
Current weather for the city of San Carlos Centro. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 20°C |
