- Weather
- Republic of Guatemala
- El Progreso
- San Antonio La Paz
Current Weather San Antonio La Paz
Current weather for the city of San Antonio La Paz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 24°C |
