Current Weather Sammichele di Bari
Current weather for the city of Sammichele di Bari. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 22. 5. (20:00)
17°C
feels like 16°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 18°C |
