- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Samjon-ri
Current Weather Samjon-ri
Current weather for the city of Samjon-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 13°C |
