- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Samjon-ri
Current Weather Samjon-ri
Current weather for the city of Samjon-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 12°C |
