- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Samga-ri
Current Weather Samga-ri
Current weather for the city of Samga-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
