- Weather
- Republic of Korea
- Jeju-do
- Sam-do
Current Weather Sam-do
Current weather for the city of Sam-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
