- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Salon-de-Provence
Current Weather Salon-de-Provence
Current weather for the city of Salon-de-Provence. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 1. 4. (00:00)
12°C
feels like 9°C
| wind | 36 mph |
|---|---|
| wind gusts | 60 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 36 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
