Current Weather Salles-Curan
Current weather for the city of Salles-Curan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 2°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
