- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Salignac-sur-Charente
Current Weather Salignac-sur-Charente
Current weather for the city of Salignac-sur-Charente. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
