- Weather
- Italy
- Aosta Valley
- Saint-Vincent
Current Weather Saint-Vincent
Current weather for the city of Saint-Vincent. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | -13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
