Current Weather Saint-Vaast-la-Hougue
Current weather for the city of Saint-Vaast-la-Hougue. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 9°C
| wind | 21 mph |
|---|---|
| wind gusts | 39 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 11°C |
