- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Trojan-les-Bains
Current Weather Saint-Trojan-les-Bains
Current weather for the city of Saint-Trojan-les-Bains. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 10°C |
