- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Saint-Symphorien
Current Weather Saint-Symphorien
Current weather for the city of Saint-Symphorien. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 29°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1031 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
