- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Sulpice-de-Cognac
Current Weather Saint-Sulpice-de-Cognac
Current weather for the city of Saint-Sulpice-de-Cognac. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1030 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
