- Weather
- France
- Brittany Region
- Saint-Servais
Current Weather Saint-Servais
Current weather for the city of Saint-Servais. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 12°C |
