Current Weather Saint-Projet
Current weather for the city of Saint-Projet. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (10:00) to 3. 5. (00:00)
17°C
feels like 16°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
