Current Weather Saint-Pons-de-Thomières
Current weather for the city of Saint-Pons-de-Thomières. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
20°C
feels like 19°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
