- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Pierre-la-Palud
Current Weather Saint-Pierre-la-Palud
Current weather for the city of Saint-Pierre-la-Palud. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
