Current Weather Saint-Pierre
Current weather for the city of Saint-Pierre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
